Допоможіть знайти будинок для родини Сомових

Дата: 20.07.2022 13:00

Монастирищенська міська рада звертається до жителів громади з проханням допомогти знайти будинок для дитячого будинку сімейного типу Жанни та Олександра Сомових, які тікаючи від війни, знайшли прихисток у Монастирищі.

Родина Сомових – це родина щирих, привітних і відкритих людей. Всі, хто знайомий з цією родиною, кажуть про них лише добрі слова. Коли розпочалася війна, коли їхнє рідне місто почали бомбити, Жанна та Олександр не вагаючись прийняли рішення виїхати. Завдяки знайомим у нашім місті знайшли дім, хоча він й замалий був для них, адже родина велика – 8 дітей та 2-є дорослих, але вирішили деякий час пожити. Але час іде, а незабаром осінь, зима. Сомовим необхідний більший дім і щоб отоплювався. Сім’я має можливість оплачувати комунальні рахунки.

Тож якщо у вас є вільний просторий дім в межах міста чи поблизу і ви можете надати його в користування, звертайтеся за номером 097-69-95-422 – Жанна Сомова.

Підтримуймо одне одного! Адже ми всі – єдина неподільна українська родина!