Письменники, видавці – брати Капранови

Дата: 22.07.2022 13:00

24 липня, святкують свій 55-й день народження Брати Капранови. Дмитро та Віталій відомі Україні своєю письменницькою та видавничою діяльністю. Брати-близнюки популяризують українську книжку, історію та культуру. Публіцисти роблять вагомий вклад в українську літературу завдяки новаторському стилю пера та інтерактивному підходу до своїх читачів. Завдяки їхнім книжкам, навіть малеча цікавиться історією та літературною спадщиною України.

Монастирищенська бібліотека для дітей до Ювілею письменників підготувала пізнавально-ювілейний експрес: «Письменники, видавці – брати Капранови». Запрошуємо до бібліотеки! Цікавого перегляду за посиланням: https://monastyryshche.blogspot.com/2022/07/blog-post_22.html#more