Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УВАГА! УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ, ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ЯКІ НЕ ОТРИМАЛИ ЩОРІЧНУ РАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ В 2022 РОЦІ!

Дата: 04.08.2022 09:00
Кількість переглядів: 141

Фото без опису

Монастирищенський відділ управління праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації нагадує особам пільгової категорії, які не отримали щорічну одноразову допомогу до 5 травня в 2022 році про необхідність подачі заяви з необхідним пакетом документів для отримання такої виплати.

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» від 7 травня 2022 р. № 540, якою затверджено Порядок використання коштів та встановлено розміри відповідної щорічної разової грошової допомоги, разова грошова допомога до 5 травня у 2022 році виплачується у таких розмірах:

- особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

* I групи – 4421 гривня;

* II групи – 3906 гривень;

* III групи – 3391 гривня;

- учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1491 гривня;

- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4421 гривня;

- членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, а також членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України – 966 гривень;

- учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612 гривень.

Порядок виплати грошової допомоги у 2022 році:

- особам, які перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України як особи, яким призначено пенсію (щомісячне довічне грошове утримання) станом на 5 травня 2022 року – органами Пенсійного фонду України;

- військовослужбовцям, поліцейським, особам начальницького та рядового складу – структурними підрозділами з питань соціального захисту шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби;

- особам, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького та рядового складу - структурними підрозділами з питань соціального захисту шляхом перерахування коштів на поточні рахунки таких осіб в уповноважених банках.

Особи, які не отримали грошову допомогу мають право звернутися за нею до 30 вересня поточного року та подати до Монастирищенський відділ УПСЗН Уманської РДА (адреса: м. Монастирище, вул. Михайла Грушевського, буд. 4, каб. № 101) такі документи:

*заяву;

*паспорт;

*документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

*посвідчення ветерана війни;

*реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Телефон для довідок: 066 957 52 09.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора