На Летичівці встановили нові футбольні ворота

Дата: 04.08.2022 17:00

Розвиток спорту – запорука здоров’я нації. Сьогодні активно розвивається масовий спорт, зокрема, футбол. Тож, староста Аврамівського старостинського округу Андрій Бойко взявся покращувати умови для занять спортом на території свого округу. Так, за підтримки депутата міської ради Олександра Бойка, завідувача сектору молоді та спорту Олександра Каплуна на футбольному полі для юнацького футболу в с.Летичівка встановлено нові футбольні ворота. Їх виготовили на заводі Олега Пархоменка, допомогли встановити та доставити ворота працівники РЕМу (керівник Олександр Чекман).

Фото без описуФото без опису

Футбольний майданчик дозволить місцевим хлопчакам корисно проводити час за спортивними іграми. Також, очікується, що в межах реформи галузі освіти Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» стане спортивним ліцеєм-інтернатом й тоді зможе використувати майданчик для своїх занять.

Дякуємо усім, хто долучається й допомагає у покращенні та розвитку території Монастирищенської громади!

Фото без описуФото без опису