Обговорили з Міністром підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років

Дата: 05.08.2022 15:03

Монастирищенська громада активно готується до прийдешнього опалювального сезону. Який з огляду на ситуацію в країні, через запровадження воєнного стану, має стати одним з найважчих за всі роки незалежності, не лише для нашої громади, області, а й для країни в цілому.

Тож сьогодні заступник міського голови Олег Недогода спільно з представниками інших громад і головою Черкаської ОВА зустрілися з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим. Під час наради з місцевою владою Черкаської області, яку проводив Міністр, присутні обговорили підготовку міст та регіону до опалювального сезону 2022-2023 років.

Олексій Чернишов подякував представникам громад за якісну підготовку до опалювального сезону та зазначив, що очікує від нашої області впевненого проходження опалювального періоду.