Чергова перемога наших футболістів

Дата: 08.08.2022 10:00

У суботу, 6 серпня, у м. Іллінці Віницької області відбувся благодійний турнір з міні-футболу у категорії "ветерани 40+" на підтримку ЗСУ.

У турнірі взяли участь чотири команди:

• ФК «Джупинівка» (Іллінецька ОТГ);
  • ФК «Авангард» (Монастирищенська ТГ);
  • ФК «Гайсин» (м. Гайсин);
  • ФК «Миколаїв» (м. Миколаїв).

У першому напруженому півфіналі наші футболісти зустрілися з ФК «Джупинівка» та перемогли з рахунком 1-0. Другий півфінал виявився не менш напруженим, де у ході матчу ФК «Миколаїв» поступався ФК «Гайсин» з рахунком 2-0 та переміг по пенальті 3-2.

За 3 місце боролися ФК «Джупинівка» та ФК «Гайсин» – перемогу та бронзові нагороди вибороли ФК «Джупинівка».

У фіналі зустрілися ФК «Авангард» та ФК «Миколаїв» – нашим землякам вдалося здобути перемогу з рахунком 5-3.

Вітаємо монастирищенських футболістів із заслуженою перемогою та пишаємося, що спорт на Монастирищині активно розвивається.

Під час благодійного турніру гравцям та вболівальникам вдалося зібрати понад 8 тис. грн для потреб ЗСУ.