Розклад руху щоденного автобусного рейсу Коритня-Умань

Дата: 10.08.2022 11:49

• О 5:30 автобус відправляється від зупинки навпроти Приватбанку (м. Монастирище) в с. Коритня (через с. Сатанівка).
  • О 6:00  відправляється з с. Коритня в м. Монастирище (через села Бубельня, Шабастівка, Сатанівка).
  • О 7:00  відправляється з автостанції м. Монастирище в м. Умань (через м. Христинівка).
  • О 10:00  відправляється з м. Умань в с. Коритня (через м. Христинівка, м. Монастирище, с. Сатанівка, с. Шабастівка, с. Бубельня).
  • О 13:45  відправляється з м. Монастирище в с. Коритня (через с. Сатанівка, с. Шабастівка, с. Бубельня).
  • О 15:25  відправляється з автостанції м. Монастирище в м. Умань (через м. Христинівка).
  • О 16:50  відправляється з м. Умань в с. Коритня (через м. Христинівка, м. Монастирище, с. Сатанівка, с. Шабастівка, с. Бубельня).

Для координації дій звертатися до водія за телефоном 067-274-17-43 – Віталій.