Відбулося засідання тимчасової комісії з інвентаризації водогонів Монастирищенської громади

Дата: 10.08.2022 16:30

Під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди відбулося засідання тимчасової комісії з інвентаризації водогонів Монастирищенської міської територіальної громади. Під час зустрічі члени комісії обговорили умови функціонування водогону та забезпечення безперебійного постачання водою жителів с.Івахни.

Також йшлося про проведені роботи з інвентаризації об’єктів водопостачання в с. Долинка. Учасники наради обговорили проблемні питання, які виникли, а також відпрацювали алгоритм подальшої взаємодії в процесі роботи з проведення інвентаризації водогонів Монастирищенської міської територіальної громади.