Пасічники Монастирищини організували спільну ярмарку
Наразі на центральній площі міста триває виставка-ярмарок продуктів бджільництва, організована ГО «Об’єднання пасічників Монастирищини», яку очолює Сергій Фордунь, з нагоди прийдешніх свят Дня пасічника та Медового Спаса.
Вже вчетверте пасічники Монастирищенського краю організовують спільну ярмарку, де жителі громади можуть не лише придбати продукти бджільництва, а й дізнатися про їх цілющу властивість.
Так цьогоріч на шести локаціях представлений доволі великий асортимент продукції. Тож попри примхливу погоду мешканці громади можуть придбати, зокрема, мед, прополіс, квітковий пилок, віск, яблука та інше.
Заступники міського голови Зоряна Заворотна та Сергій Говрас відвідали виставку майже одразу після її відкриття, поспілкувалися з пасічниками, ознайомились з асортиментом продукції та подякували бджолярам за їх клопітку, нелегку працю, побажали багатих медозборів, міцного здоров'я та натхнення продовжувати працювати в благородній сфері бджільництва під мирним українським небом.
Зважаючи на воєнний стан, в цілях безпеки не оголошували про проведення заходу, але пасічники запевнили, що всі бажаючі можуть обрати потрібну їм продукцію звернувшись особисто до бджолярів.