Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Дата: 17.11.2021 08:30

1. Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

Виконавчий комітет Монастирищенської  міської ради

19101, Україна, Черкаська область, місто Монастирище, вул. Соборна, 117

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

«Реконструкція частини приміщень адміністративного корпусу Монастирищенського міжшкільного навчального-виробничого комбінату для розміщення відділу «Центр надання адміністравних послуг» виконавчого комітету Монастирищенської міської ради без зміни зовнішніх геометричних розмірів по вул. Жовтневій, 1 у м. Монастирище Черкаської області» (Код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

3) очікувана вартість предмета закупівлі;

2 014 821.00 грн

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації  за робочим проєктом «Реконструкція частини приміщень адміністративного корпусу Монастирищенського міжшкільного навчального-виробничого комбінату для розміщення відділу «Центр надання адміністравних послуг» виконавчого комітету Монастирищенської міської ради без зміни зовнішніх геометричних розмірів по вул. Жовтневій, 1 у м. Монастирище Черкаської області».

4) вид закупівлі:

Відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

UA-2021-11-17-006974-a

5) Джерело фінансування

Кошти державного бюджету.

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб замовника з огляду на специфіку предмета закупівлі та  зазначені в тендерній документації.

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектно-кошторисної документації.

Відповідно до п.5.1. КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» встановлено, Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену

проектну документацію.

Замовник на виконання зазначеної норми надає відомість обсягів робіт та відомість ресурсів до неї без цін.