Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди відбулося чергове засідання тимчасової комісії з інвентаризації водогонів Монастирищенської міської територіальної громади.

Дата: 16.08.2022 12:00

Під час зустрічі йшлося про проведені роботи з інвентаризації об’єктів водопостачання в селах Шабастівка, Вільна, Княжа Криниця та Новосілка, впорядкування діяльності сільських водогонів з метою забезпечення безперебійного постачання холодної води в населених пунктах громади.

Також у ході проведення комісії було укладено угоду з обслуговуючим кооперативом «Івахни-вода» щодо передачі в безоплатне користування водопроводу у с. Івахни терміном на 12 місяців.

Учасники наради обговорили проблемні питання, які виникли, а також відпрацювали алгоритм подальшої взаємодії в процесі роботи з проведення інвентаризації водогонів Монастирищенської міської територіальної громади.