Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 18.08.2022 16:49
Кількість переглядів: 160

18 серпня 2022 рік:

  • заступник міського голови Зоряна Заворотна, начальник відділу соціальної політики та охорони здоров’я Катерина Скригун, директор КЗ «Територіальний центр» Монастирищенської міської ради Сергій Шолудько взяли участь у нараді під головуванням першого заступника голови Черкаської ОВА Наталії Кравченко. Під час наради йшлося про поселення евакуйованих з Донецької області людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  • сьогодні працівники відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального та сільського господарства виконавчого комітету Монастирищенської міської ради спільно із бухгалтерськими працівниками сільськогосподарських підприємств взяли участь у ZOOM семінарі Головного управління Державної Податкової Служби у Черкаській області та робочої групи Черкаської обласної військової адміністрації з вирішення проблемних питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних. Під час семінару йшлося про вирішення проблемних питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних та інших питань зазначеної теми.

  • у 2022-2023 навчальному році розпочинається впровадження Концепції Нової української школи у 5 класах закладів загальної середньої освіти. Для підготовки педагогічних працівників громади до роботи в нових умовах КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» було заплановано проведення циклу онлайн-семінарів «Рекомендації щодо організації освітнього процесу в 5 класах в умовах Нової української школи». У відеоформаті відбулася зустріч консультантів Центру із керівниками закладів загальної середньої освіти громади, на якій було обговорено питання організації комфортного освітнього середовища, педагогічного партнерства, особливостей оцінювання в умовах Нової української школи.

  • щодня пункт видачі допомоги (Монаститрищенський центр культури та дозвілля) надає гуманітарну підтримку сім’ям внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів України. Усім, хто потребує, видають речі першої необхідності: їжу, одяг, взуття, білизну, засоби гігієни. Сьогодні отримали гуманітарну допомогу 41 сім’я. Також відправили вантаж до наших захисників на передову. Величезна подяка усім, хто долучився для зібрання необхідних продуктів та речей для наших солдатів.

_____________________________________________________________________________________________

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!

Все є і буде Україна!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора