До уваги учасників освітнього процесу!!!

Дата: 20.08.2022 16:11

Міністерство освіти і науки України дало дозвіл розпочати навчальний рік 1 вересня 2022 року. Але через повномасштабну війну в Україні та безжальні ракетні обстріли, головна вимога до навчального процесу цьогоріч – питання безпеки у школах.

Тож представниками Уманської районної військової адміністрації спільно з комісією, створеною при Монастирищенській міській раді, протягом минулого тижня було перевірено захисні споруди цивільного захисту закладів освіти та об’єктів, що можуть використовуватися як укриття для учнів і працівників закладів освіти Монастирищенської громади.

З метою безпеки, насамперед, дітей та всіх учасників освітнього процесу перелік навчальних закладів, які мають захисні укриття та за результатами перевірки отримали дозвіл розпочати освітній процес в очній формі з 1 вересня – ми опублікувати не можемо. Наразі  триває чергове опитування батьків, під час якого вони мають самостійно вирішити у якому форматі буде навчатися їхня дитина.

Ми всі хвилюємося за життя дітей, тому головна наша мета – це їх безпека!