Відбувся відкритий чемпіонат Монастирищенської міської територіальної громади з пляжного волейболу, приурочений до Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2022 10:13

21 серпня на території ДОЛЦ «Юність» відбувся відкритий чемпіонат Монастирищенської міської територіальної громади з пляжного волейболу, приурочений до Дня Незалежності України.

Відкривали турнір та привітали команди організатори змагань:  Олександр Каплун - завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради, Марія Шелест - керівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Михайло Панченко - інструктор-методист  з фізкультурної роботи

КП « Монастирищенський фізкультурно – спортивний комплекс Монастирищенської міської ради, які побажали учасникам успіхів, вдалої командної гри та яскравих перемог.

У змаганнях взяли участь 6 команд: «Гайдамаки» (Монастирище), «Новачки» (Монастирище), ВК «Сокіл» (Соколівка), ВК «Умань» (Умань), «Черкаси-1» (Черкаси), «Черкаси-2» (Черкаси).

Команди показали високий рівень майстерності під час гри. Раз за разом гравці завершували розіграш атакуючим ударом, високо вистрибували, незважаючи на те, що під ногами був пісок, а не  паркет спортзалу.

В результаті напружених і цікавих поєдинків  перемогу здобули волейболісти ВК «Сокіл», друга сходинка у   ВК «Умань», третя - «Гайдамаки».

Дякуємо спортсменам за участь у грі!