Святкування Дня Державного Прапора та Незалежності України для літніх людей

Дата: 22.08.2022 15:24

Сьогодні, 22 серпня 2022 року за участі заступника міського голови Зоряни Заворотної, начальника відділу соціальної політики та охорони здоров'я Монастирищенської міської ради Катерини Скригун та директора КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради Сергія Шолудька у Лукашівському відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями відбувся святковий захід.

Фото без описуФото без опису

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Зоряна Заворотна, після чого підопічним відділення свою творчість дарували працівники Монастирищенського центру культури та дозвілля (директор Марина Демчук), зокрема народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Монастирищенські козаки». Наприкінці заходу підопічним передали солодкі подарунки від Міського голови Олександра Тищенка та побажали довгих років життя і звісно ж мирного неба над головою.