До уваги внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Монастирищенської громади!

Дата: 23.08.2022 11:16

У суботу,  27 серпня, об 11 годині знову планується видача гуманітарної допомоги Міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen у вигляді продуктових наборів на центральній площі міста. ВПО, які реєструвались у селищі та селах громади, набори передадуть старости, діловоди та помічники міського голови.

Для отримання набору необхідно отримати талон ( 1 на сім’ю із 5-ти осіб ). Внутрішньо переміщені особи, що мешкають у м. Монастирищі та с. Новому Місті мають звернутися до відділу соціальної політики та охорони здоров’я  з оригіналами документів, які посвідчують особу і статус ВПО (довідка про взяття на облік ВПО). ВПО старостинських округів (сіл) громади звертаються за талонами до старост, помічників міського голови і діловодів своїх населених пунктів.

Без заздалегідь отриманого талону гуманітарну допомогу не надаватимуть!

Телефон для довідок: 050-670-24-57