У День пам’яті захисників України вшанували загиблих воїнів

Дата: 29.08.2022 14:00

Сьогодні, 29 серпня, в нашій країні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день ми згадуємо подвиг Героїв, військовослужбовців і учасників добровольчих формувань та схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав та продовжує тримати небо над нашими містами, хто віддав своє життя за мир на нашій землі, хто пішов у небо з поля бою. Саме цього дня в Іловайському котлі загинула найбільша кількість українських військових.

Міський голова Олександр Тищенко, представники міської ради, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих Героїв.

Вшановуючи загиблих Героїв, схилили голови у хвилині мовчання.

Після покладання квітів  відбулася поминальна панахида за Героями-монастирищанами, які віддали найдорожче – власне життя за вільну, незалежну та суверенну Україну.

Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє українського народу на своїй землі!

Слава Україні!

Героям Слава!