Відбувся відкритий Кубок міста Монастирище з пляжного волейболу серед змішаних пар

Дата: 29.08.2022 12:00

Цими вихідними, 28 серпня, відбувся відкритий Кубок міста Монастирище з пляжного волейболу серед змішаних пар.

Участь у грі взяли чотири команди: три з Монастирищенської територіальної громади та одна із Звенигородської територіальної громади.

Організатори змагань очікували на шість команд, але дві не з’явилися і тому грали за круговою системою. Гра була дуже напруженою, кожна команда викладалася на повну силу в намаганні здобути перемогу.

За результатами турнірна таблиця розподілилася таким чином: ІІІ місце зайняли дебютанти змагань Лоєцька Юлія та Полонський Ростислав з команди «Стандарт», які набрали 3 очки.

ІІ місце посіла команда «Гайдамаки» – Семеновська Олена та Гулеватий Артем, які набрали 6 очок.

Перемогу здобула волейбольна команда «Монте» – Бровко Вікторія та Андрущак Сергій, які не програли жодної зустрічі і набрали 9 очок.

Всі призери нагороджені грамотами, медалями, а переможці Кубком та грошовими винагородами від міського голови Олександра Тищенка.

Учасники змагань висловили щиру вдячність організаторам та міському голові Олександру Тищенку за підтримку, розвиток та популяризацію спорту серед молоді.

Дякуємо усім спортсменам за участь та цікаву гру!