Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Монастирищенської громади

Дата: 30.08.2022 15:53

Напередодні початку навчального року, в  нетрадиційному онлайн-форматі, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Монастирищенської громади.

У роботі  конференції взяли  участь заступник міського голови  Зоряна Заворотна, начальник Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніна Завертана, начальник відділу освіти Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради  Руслан Терещук, голова міської організації  Профспілки працівників освіти і науки України Ірина Милова, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради»   Неля Залозна, завідувач сектором молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради  Олександр Каплун, керівники ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, голови профспілкових комітетів.

З вітальним словом до працівників галузі звернулась заступник міського голови Зоряна Заворотна.

Підвела підсумки  2021-2022 навчального року та визначила пріоритети  освітньої галузі в умовах  воєнного стану начальник Управління освіти, молоді та спорту Ніна Завертана.

«Разом до перемоги єдиною профспілковою родиною» - такий меседж  прозвучав у виступі голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки України  Ірини Милової.

Обговорення виступів проходило шляхом демонстрації відеоматеріалів, підготовлених закладами освіти нашої громади.

Однак, часові обмеження формату проведення конференції не дали можливість всім освітянам  громади поділитись власним досвідом роботи, здобутим у минулому навчальному році.

Тому, розпочинаємо  цикл відеоматеріалів про роботу освітньої галузі громади.