На Монастирищині відкрили новий пункт базування екстреної допомоги

Дата: 31.08.2022 15:42

Сьогодні, 31 серпня 2022 року урочисто відкрито новий пункт базування Цибулівської підстанції Уманської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

На відкриття завітали міський голова Олександр Тищенко, директор обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун, начальник Уманської станції екстреної медичної допомоги Сергій Гурбич, заступники міського голови, староста Цибулівського старостинського округу Сергій Кучеренко.

Міський голова Олександр Тищенко вручив Подяки міської ради тимчасовому переселенцю Констянтину Вороньку, водію Монастирищенської підстанції екстреної швидкої допомоги Олегу Корнєєву, фельдшеру Монастирищенської підстанції екстреної швидкої допомоги Світлані Кересі за виконання ремонтних робіт та висловив вдячність за допомогу старості Цибулівського старостинського округу Сергію Кучеренку, Віталію Квочко, Валерію Безчасному, Богдану Шевчуку, Анатолію Бузиновському, Михайлу Андріївському, Миколі Орендарчуку, Олегу Білоусу, Валентині Ізбенко, Петру Панібратському, Юрію Корчомному, братам Музиченкам з с.Лукашівка, Павлу Білоголовку, Петру Дроботу та багатьом мешканцям Івахнянського, Шарнопільського, Лукашівського та Цибулівського старостинського округів.

Гості завітали на відкриття не з пустими руками – для повноцінного функціонування підстанції керівники «екстренки» подарували холодильник та мікрохвильову піч, а міський голова пральну машинку.

У новому пункті базування проведено ремонт приміщень та системи опалення, створені комфортні робочі місця для персоналу. Тут є все необхідне для повноцінного функціонування – кімната для аптечного складу, санітарний вузол, диспетчерська, кімната старшого фельдшера та кімнати для перебування персоналу.

Відкриття пункту базування підстанції дозволяє зберегти бригаду екстреної допомоги в селищі, що дасть змогу швидше прибувати на виклики до жителів Цибулівського та навколишніх округів нашої громади, а значить, врятувати життя та здоров`я громадян. Адже найдорожчий скарб людини - здоров’я та життя, на варті якого поставлено янголів–охоронців, працівників невідкладної швидкої допомоги.