День адміністратора Центру надання адміністративних послуг – професійне свято, яке в Україні відзначають щороку 6 вересня

Дата: 06.09.2022 09:00

З метою отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці, створення сприятливих і доступних вимог для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг Монастирищенською міською радою було прийнято рішення про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг». Колектив ЦНАПу працює ефективно і забезпечує високу якість надання ряду адміністративних та соціальних послуг.

Крім того, працівники постійно вдосконалюють систему надання послуг, скорочують терміни та спрощують процедуру їх отримання.

Тож, усі ті, хто працює у сфері надання адміністративних послуг, прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні посадових обов’язків.

Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів та нових звершень