Коротко про головне: інформаційний дайджест

Дата: 07.09.2022 16:37

07 вересня 2022 року:

•  при комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Монастирищенської міської ради за адресами: вул. Соборна, 93 та вул. Соборна,121 діють пункт видачі гуманітарної допомоги речей першої необхідності – одяг, взуття, білизна, дитячий одяг та підгузки для немовлят.

З початку року даним видом допомоги скористалися 390 внутрішньо переміщених сімей.

• жителі громади долучилися до збору продуктів харчування для потреб їдальні КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня». Спільними зусиллями було зібрано продукцію городництва: картоплю, моркву, цибулю, часник, помідори тощо.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору необхідних продуктів та виявив небайдужість.

• щодня пункт видачі допомоги (ЦКД) надає гуманітарну підтримку сім’ям переселенців з інших регіонів України. Усім, хто потребує, видають речі першої необхідності: їжу, одяг, взуття, білизну, засоби гігієни. Сьогодні отримали гуманітарну допомогу 22 сім’ї.

Тримаємося і працюємо!

Віримо у Збройні Сили України, в Перемогу!

Все є і буде Україна!