Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради повідомляє...

Дата: 08.09.2022 08:45

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради повідомляє, що  проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послуги з постачання теплової енергії,  які надає споживачам комунальне підприємство «Теплокомуненерго» міста Монастирище» розміщений на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради в мережі інтернет: https://monastyrysche-gromada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 (десяти) робочих днів з дати оприлюднення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради.

Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область, м. Монастирище, вул. Соборна, 117.

Телефон для довідок: 2-51-21.

Проєкт рішення