Думай про майбутнє - будь грамотним

Дата: 08.09.2022 16:30

Міжнародний день грамотності - це свято, яке присвячене знанням і освіті. Щорічно його відзначають 8 вересня. Мета цього дня - нагадати людям про важливість знань, а також збудити інтерес суспільства до підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності.

До дня грамотності в Монастирищенській бібліотеці для дітей проведено інформ-хвилинку: "Думай про майбутнє - будь грамотним".  Діти дізнались про історію виникнення свята та про те, що таке грамотність , яких зусиль потрібно прикласти, щоб бути грамотними людьми. Адже грамотність - це запорука успіху людини. Вітаємо усіх з Днем грамотності! Любіть, вивчайте нашу чудову, мелодійну українську мову!

Читайте українські книжки, збагачуйте і використовуйте свої знання для захисту, відбудови і процвітання нашої держави! Бережіть себе і Україну!