Під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди проведено робочу нараду, з метою стабільної роботи об’єктів соціальної сфери Монастирищенської громади в опалювальний період 2022-2023 років

Дата: 12.09.2022 17:15

У ході наради були заслухані керівники та відповідальні особи комунальних закладів, управлінь та відділів міської ради, які прозвітували про хід справ щодо підготовки до тендерних процедур з визначення постачальників електроенергії та газу, що вже невдовзі розпочнуться.

Також присутні детально обговорили запропонований ГК «Нафтогаз Трейдинг» алгоритм дій щодо підписання договору на постачання природного газу цією компанією у 2023 році.

За підсумками наради були пропрацьовані певні кроки, які дадуть змогу всім закладам соціальної сфери громади стабільно пройти опалювальний період 2022-2023 років.