Шановні жителі громади міста!

Дата: 13.09.2022 14:18

КП «Теплокомуненерго» м.Монастирище повідомляє, що з 15.09.2022 року розпочнеться пуск теплових мереж. Буде проводитися дозаповнення та підвищення тиску в магістральних та внутрішньо-будинкових мережах.

Просимо завершити всі ремонтні роботи системи опалення в квартирах.

Звертаємо увагу, що КП «Теплокомуненерго» м.Монастирище не несе відповідальності за невиробничі витоки, пов’язані з самовільним втручанням у внутрішньо-будинкову систему опалення.

Власників квартир останніх поверхів просимо з 22.09.2022 року проводити періодичний випуск повітря.

При виявлені витоку теплоносія терміново повідомити за телефонами: 097-414-59-51097-414-59-73 (цілодобово).

З 15.09.2022 року заявки на промивку та заміну батарей прийматись не будуть через різке здорожчання реагентів.

Вдале проходження опалювального сезону можливе за умови спільних зусиль не тільки підприємства, а й самих споживачів.

Адміністрація КП «Теплокомуненерго» м.Монастирище.