Відбулося чергове засідання тимчасової комісії з інвентаризації водогонів громади

Дата: 16.09.2022 12:17

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олега Недогоди відбулося чергове засідання тимчасової комісії з інвентаризації водогонів Монастирищенської міської територіальної громади.

Під час зустрічі йшлося про проведені роботи з інвентаризації об’єктів водопостачання в селах Тарнава, Леськове та Матвіїха, впорядкування діяльності сільських водогонів з метою забезпечення безперебійного постачання холодної води в населених пунктах громади.

Також було наголошено на налагоджені обліку споживання води в цих населених пунктах.

Учасники наради обговорили проблемні питання та окреслили старостам й помічникам міського голови в селах важливі напрямки роботи із водозабезпечення на які варто звернути увагу.