Благодійний фонд STAY WITH UKRAINE передав на потреби «Ліцею «Ерудит» принтери та веб-камери

Дата: 16.09.2022 17:37

Війна об’єднала нас всіх і вже немає чужих чи далеких, чи не знайомих. Ми всі стали одним цілим – однією великою дружньою родиною, де всі одне одного підтримують і допомагають.

Так, сьогодні, за сприяння випускника ОЗЗСО І-ІІІ ст. «Монастирищенського «Ліцею «Ерудит» Олександра Хоменка, благодійний фонд STAY WITH UKRAINE (Залишайся з Україною) передав на потреби «Ліцею «Ерудит» принтери та веб-камери. А ще представники фонду зазначили, що планують продовжити співпрацю з закладом, підписавши відповідний меморандум.

Щиро дякуємо благодійному фонду STAY WITH UKRAINE та його представникам за підтримку. Та висловлюємо щирі слова вдячності Олександру Хоменку, що залишивши стіни рідної школи, межі громади – продовжує підтримувати заклад, де здобув перші знання.