Службою у справах дітей виконавчого комітету Монастирищенської міської ради протягом тижня за період з 12 по 16 вересня 2022  року було відвідано та обстежено  6 сімей, в яких виховується 17 дітей в селах: Попудня, Коритня, Нове Місто та смт Цибулів

Дата: 16.09.2022 20:35

Обстежено умови  проживання восьми дітей, із двох сімей, які перебувають на  обліку служби у справах дітей, як такі що опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіди, надано  рекомендації про догляд, виховання та розвиток дітей, зобов’язано налагодити домашній побут, приготуватися до опалювального сезону, запастися продуктами харчування, ще одну дитину поставлено на облік служби у справах дітей, як таку що опинилася в складних життєвих обставинах.

Відвідано дітей, що проживають   в сім’ї опікунів, які є внутрішньо переміщеними особами.

Складено акт обстеження умов проживання двох дітей у сім’ї, яка є кандидатом в опікуни, надано роз’яснення щодо порядку надання статусу дітям, які залишилися без батьківського піклування та встановлення опіки над ними.