Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

Дата: 17.09.2022 10:19

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника! Це свято об’єднує людей мужніх, сильних і відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я та життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Професія, яку ви обрали – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней та стихійних лих. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров’я, а часто і життя людей.

Дякуємо вам за відданість справі, мужність і вірність обов’язку! Переконані, що, спираючись на славні традиції та накопичений досвід, ви і надалі будете успішно вирішувати покладені на вас завдання. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного затишку та успіхів у службі на благо України! Зі святом!