Безпечна дорога до школи

Дата: 15.09.2022 16:10

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації. Навчаючи дітей сьогодні, правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить в ліцеї "Ерудит" метою якого є залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, та у транспорті до Монастирищенської бібліотеки для дітей завітали учні 2 А класу (вчитель Подолянюк Людмила Валентинівна). Бібліотекарі провели для учнів бесіду з елементами гри: "Безпечна дорога до школи". Діти закріпили знання про правила дорожнього руху, пограли у розважальну гру "Сигнали світлофора", відповіли на питання пізнавальної вікторини: "Як ми знаємо правила дорожнього руху", розфарбували помічника усіх пішоходів і водіїв - світлофора Моргайка та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність та обережність на дорога - це запорука власної безпеки. Дякуємо за співпрацю! Чекаємо в бібліотеці!