Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У закладах освіти Черкащини відновлять дружини юних рятувальників-пожежних

Дата: 19.09.2022 12:01
Кількість переглядів: 302

У закладах освіти області буде відновлено діяльність дружин юних рятувальників-пожежних (ДЮРП). Про це домовилися Управління освіти і науки ОДА з Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Відповідний меморандум було підписано 15 вересня начальником Управління освіти і науки ОДА Валерієм Данилевським та заступником начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС Олександром Євпаком.

Метою меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки, їх професійної орієнтації, пропаганди пожежно-технічних знань та реалізації інших завдань, спрямованих на попередження пожеж та вміння діяти при надзвичайних ситуаціях.

– Це дає змогу рятувальникам та освітянам співпрацювати ще тісніше та впроваджувати нові форми навчання дружин юних рятувальників-пожежних. Робота з дітьми не припиняється ні на день, усе задля того, щоб підростаюче покоління було освічене у питаннях безпеки, – зазначають в ГУ ДСНС області.

У межах співпраці передбачено проведення спільних заходів у закладах освіти та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед школярів і вчителів, спрямованих на підвищення обізнаності заходам пожежної безпеки та вміння діяти при пожежі та надзвичайних ситуаціях; створення нових та підтримка роботи існуючих дружин юних рятувальників-пожежних; організація та проведення фестивалю ДЮРП.

– Наразі обізнаність учнівського та педагогічного загалу стосовно заходів пожежної безпеки та вміння діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій є надзвичайно важливим аспектом співробітництва з ДСНС області. Саме тому сьогодні формалізували нашу подальшу співпрацю з надзвичайниками підписанням Меморандуму. Безпека учасників освітнього процесу – в пріоритеті, – наголошує начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора