Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Дата: 26.09.2022 15:54

На  засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 26 вересня, під керівництвом  заступника міського голови Зоряни Заворотної, розглянуто ряд питань.

Зокрема, про стан виконання батьківських обов’язків матері малолітніх дітей, жительки смт.Цибулів, про доцільність позбавлення батьківських прав жительки с.Коритня відносно неповнолітньої дитини, про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти, про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, що потрапила в складні життєві обставини.

В результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації.

Питання забезпечення законних прав та інтересів неповнолітніх перебуває на постійному контролі служби у справах дітей виконавчого комітету Монастирищенської міської ради