У Монастирищенській громаді попрощалися з Героєм

Дата: 28.09.2022 14:53

Розв’язана росією війна знову забрала молоде життя нашого Героя-земляка - сьогодні у с.Сатанівка Монастирищенської міської територіальної громади  попрощалися з 24-річним Олександром Кандауровим.

Олександр був призваний до лав Збройних Сил України  з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну.

7 місяців військовий мужньо обороняв рідну землю від ворога, а 25 вересня його життя обірвалося в результаті здійснення противником артилерійського обстрілу.

Народився Олександр 10 березня 1998 року в смт.Межова Дніпропетровської області.

Закінчив Монастирищенський професійний ліцей та отримав спеціальність електрогазозварника.

Потім військова строкова служба.

Відважний, сміливий, відданий син свого народу протистояв ворогові на полі бою до останнього!

Такі Герої, і в той же час прості хлопці з українських сіл та міст, як Олександр Кандауров, тримають небо над Україною.

Саме завдяки їх щоденному подвигу мільйони українців продовжують жити на своїй землі.

Зі сльозами на очах жителі громади проводжали в останню путь свого юного Героя-земляка.

Вічна Слава й пам'ять…

Герої не вмирають!!!