Безоплатне харчування у школі

Дата: 28.09.2022 15:59

Монастирищенська міська територіальна громада – єдина громада у Черкаській області, де вдалося зберегти безкоштовне гаряче харчування для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій.

Відповідно до програми «Організація харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти» Монастирищенської міської ради на 2021-2022 роки» передбачений перелік категорій дітей, які можуть отримати безкоштовне харчування.

Безоплатне гаряче харчування організовується для:

• дітей-сиріт;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей із малозабезпечених сімей;
  • дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • дітей, постраждалих в результаті аварії на ЧАЕС;
  • дітей, батьки яких мають статус учасників АТО/ООС або дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти або потрапили у полон під час російсько-української війни

Для здійснення безкоштовного гарячого харчування необхідно надати оригінали чи копії відповідних підтверджуючих документів класоводу або класному керівнику.