Жителі Монастирищенської громади допомогли в забезпеченні КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» продуктами харчування

Дата: 29.09.2022 16:42

На 2022 рік у кошторисі КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» було передбачено фінансування на закупівлю продуктів харчування в розмірі близько 500 тис.грн, але у зв’язку із значним зростанням цін та збільшенням кількості пацієнтів постала потреба у допомозі закладу.

Жителі Монастирищенської громади оперативно відгукнулися на заклик медиків допомогти медзакладу продуктами харчування.

До збору долучилися майже всі населені пункти громади, які організували збір при колишніх сільрадах та фельдшерсько-акушерських пунктах. На прохання про допомогу відгукнулись і сільгоспвиробники громади - "Спілка сільськогосподарських товаровиробників" (Козяр Іван Федорович), ТОВ "Агровіт" (Слободян Віктор Федорович), Возний Михайло Віталійович, Орендарчук Микола Олексійович, Волковінський Анатолій Григорович, Пермінас Віталій Іванович!

Тож, для КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» було зібрано майже 7,8 тонн картоплі, 528 кг моркви, 658 кг столових бурячків,195 кг цибулі, 16 кг капусти, 481 кг помідорів, 20 кг кабачка, 21 кг огірків, 500 кг пшениці, 500 кг ячменю, 300 кг борошна, 300 кг горохової крупи, 90 кг пшеничної крупи, 200 кг ячмінної крупи, 15 кг цукру, 140 л олії, 3 кг сухофруктів.

Висловлюємо щиру подяку нашим жителям, старостам та фермерам за небайдужість, чуйність та милосердя.