Гуманітарна допомога від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Дата: 30.09.2022 14:02

Днями до Монастирищенської громади вчергове надійшла гуманітарна допомога від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у вигляді продуктових і гігієнічних наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у нашій громаді.

Дякуємо за співпрацю Уманській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України та Черкаській обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Окремі слова вдячності висловлюємо місцевим підприємцям за доставку гуманітарного вантажу в громаду – Валентину Кадуку за наданий автомобіль, а Богдану Шевчуку та Сергію Кобцю за дизельне паливо.