Монастирищани попрощалися із загиблим Героєм

Дата: 02.10.2022 15:14

Кривава війна з росіянами щодня обриває життя вірних синів та доньок українського народу.

Сьогодні в Монастирищенській  громаді  живим коридором, схиливши голови, зі сльозами та сумом в очах проводжали в останню путь  земляка, воїна-солдата, вірного сина України, патріота, який до останнього боронив рідну країну від підступної рашистської навали - жителя с.Бачкурине Павла Олеговича Ковальського.

Павло Олегович народився 5 червня 1992 року в с.Петрівка ( нині Хейлове). Закінчив Бачкуринську загальноосвітню школу.

Потім - військова строкова служба.

Коли біда прийшла на Україну, Павло, не вагаючись, пішов на передову. Відважний боєць, мужньо захищав кордони від ворога і його найманців. І понад усе бажав миру на Україні і найшвидшого повернення додому.

Герою було лише 30… Молодий, розумний і активний. Людина честі і принципів. Таким знали його рідні, друзі і запам’ятає Україна.

Він був відважним, нікого не боявся і ніколи не ховався.

Павло віддав своє життя за Україну. А Україна – це ми. Зараз бачимо, до яких звірств вдається ворог. Тож ті, хто не дають цій нечисті просуватися далі – це справжні Герої. Вони варті найвищих почестей, нашої вдячності, пам‘яті і наших свідчень. Щоб весь світ знав про це зло! Щоб було воно зупинене і покаране!

Він боронив Батьківщину, кожного з нас, а зараз продовжує оберігати ангелом світла у небесному війську.

Герої не вмирають!

Вічна і світла пам’ять, щира вдячність та безмежна шана світлому воїну!

Слава Україні!!!