Сільгоспвиробники Монастирищенської громади передали автобус для потреб Збройних Сил України

Дата: 03.10.2022 16:10

Фермери Монастирищенської громади не словом, а ділом допомагають нашим захисникам та вкотре активно долучилися до фінансового вирішення проблеми.

Під час проведення бойових дій важливе місце займає питання мобільності військових, тому, отримавши запит військових про потребу в автотранспорті, Спілкою сільгоспвиробників, за  підтримки  депутатів міської ради, фермерів Возного  Михайла Віталійовича ( СФГ «Обрій»), Шевчук Людмили Станіславівни (ПП «ЛЮВАЙС»), керівників ФГ «Золота ягода» Кукуніна Бориса  Олексійовича, СФГ «Любава» Журавля Олександра Васильовича  за короткий термін вдалося придбати автобус для потреб Збройних Сил України!

Дякуємо сільгоспвиробникам, хто долучився до придбання транспортного засобу та за постійну допомогу!

Робимо все, щоб допомогти нашим Героям боронити рідну країну від ворога!

Разом переможемо!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!