Вже цієї п’ятниці наші лицарі зі сталі – відважні Захисники та Захисниці України відзначатимуть своє професійне свято

Дата: 10.10.2022 09:50

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Монастирищенської громади, незалежно від віку, взяти участь у безстроковій акції «Подаруй тепло солдату» та написати листа Військовим з теплими та зворушливими словами підтримки та подяки за їх мужність і героїзм, сміливість і відвагу, з щирими привітаннями та побажаннями швидшої Перемоги й повернення до рідних домівок.

Ваші листи дуже потрібні Героям. Адже вони мотивують і вселяють віру, піднімають бойовий дух і змушують посміхнутись, зцілюють і зігрівають, підтримують і оберігають наших Захисників.

Листи можуть бути прикрашені малюнками, поетичними словами.

З вірою в Перемогу! З любов’ю до Захисників і Захисниць!

Написані власноруч листи прохання приносити з 8:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 121 (приміщення міської ради №2).

Щочетверга листи передаються Воїнам. Тож встигніть принести листи до 13 жовтня, щоб вже в п’ятницю наші Герої їх отримали.