Виробництво пічок – буржуйок для військових налагодили монастирищенські волонтери

Дата: 11.10.2022 16:47

Більше 30 пічок-буржуйок виготовили та відправили на фронт військовим  монастирищенські волонтери.

Виготовляють буржуйки на потужностях Монастирищенського професійного ліцею (директор Нетяжук С.С.). До створення пічок долучаються працівники закладу та студенти. Це майстри виробничого навчання Олександр Козяр, Олег Палагін, Олександр Похилюк, Сергій Шепель, студенти 3 курсу, електрогазозварники Андрій Білецький, Валентин Мороз. Координує  волонтерську діяльність  старший майстер ліцею  Микитенко Валентина Миколаївна.

Активно допомагають з витратними матеріалами для буржуйок (труби, електроди,  прути, круги до «болгарки»  тощо) ПП Роман Доманіцький, ПП Володимир Довженко, ініціативна група небайдужих монастирищан.

Висловлюємо щиру подяку усім причетним за небайдужість, розуміння, підтримку та матеріальну допомогу!

Буде міцний тил, буде міцна наша армія.

Слава Україні !!! Слава українським воїнам!!!

Разом до Перемоги!