Привітали з ювілеєм довгожителя Сарнів

Дата: 12.10.2022 12:03

Сьогодні, 12 жовтня, мешканець села Сарни Бачкуринського старостинського округу Борис Юрасов святкує 90-річчя.

За гарною традицією Монастирищенська громада вітає всіх своїх довгожителів з днем народження. Тож помічник міського голови в с. Сарни Леонід Басовський завітав сьогодні до нашого іменинника та привітав Бориса Івановича з ювілеєм. Від імені міського голови Олександра Тищенка Леонід Васильович побажав міцного здоров’я, затишку, мирного неба, довголіття та вручив квіти і грошовий подарунок.

Щиро вітаємо Вас, шановний Борисе Івановичу, з ювілеєм! Бажаємо, щоб душевне тепло та радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка та любов рідних ? постійною та щирою. Нехай не в’яне краса Вашої душі, нехай не зникає добра надія Вашого серця. Хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. Довгих і щасливих років у мирній, вільній та незалежній Україні. З ювілеєм Вас!