У громаді розпочали погодинні відключення електроенергії

Дата: 12.10.2022 12:59

Монастирищенський РЕМ повідомляє, що задля стабілізації енергомережі України в Монастирищенській громаді розпочали погодинні відключення електроенергії. Так, світло подали на населені пункти, які були без світла зранку, а це:

•  с. Аврамівка;
  •  с. Летичівка;
  •  м. Монастирище (мікрорайон «Зоряне»), вул. Соборна, 126, 128, 130, вул. Гагаріна, 23,28,30,39, вул. Павлова,2;
  • с. Хейлове;
  • с. Панський Міст;
  • с. Копіювата (частково).

Натомість, о 12.00 були вимкнені від електроенергії повітряні лінії – Л-2 Тарнава, Л-6 Машзавод та Л-4 Бачкурино.

Нині без світла такі населені пункти:

• с.Нове Місто;
  • с.Халаїдове;
  • с.Дібрівка;
  • с.Тарнава;
  • с.Терлиця;
  • с.Сарни;
  • с.Попудня;
  • с.Володимирівка;
  • с.Бачкурине;
  • с.Кудинів Ліс;
  • с.Аврамівка (очисні споруди та КНС, завод «Монфарм» та населення району заводу «Монфарм»).

До кінця дня відімкнення світла на цих повітряних лініях здійснюватиметься почергово кожні дві години. Про зміни в графіку відімкнення буде повідомлено додатково.

Бережіть себе, разом ми переможемо!