Економимо електроенергію разом, щоб допомогти енергосистемі України

Дата: 12.10.2022 14:01

У зв’язку з агресією російської федерації та великою кількістю ракетних обстрілів по об’єктах інфраструктури електроенергетики в об’єднаній енергосистемі України виник дефіцит генерованої потужності. З метою балансування роботи енергосистеми України, просимо керівників усіх закладів торгівлі, ресторанного господарства, які здійснюють діяльність на території Монастирищенської міської територіальної громади зменшити навантаження на електромережу!

Монастирищенська міська рада звертається до місцевих підприємців з проханням відключити підсвічення вивісок магазинів, фірм, закладів, салонів та підприємств.

Велике прохання мінімізувати споживання електроенергії у зв’язку із значним навантаженням на енергетичну галузь країни.

Як можна допомогти пройти критичне навантаження на українські електромережі?

• Вимкніть зайві прилади з розеток;
  • Вимкніть світло у під’їздах;
  • Не вмикайте без нагальної потреби електроприлади.

Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми можемо здолати ворога!