Інвентаризація водогонів у Монастирищенській громаді триває

Дата: 13.10.2022 15:15

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з інвентаризації водогонів у селах громади. Провів зустріч заступник міського голови Олег Недогода.

Під час засідання члени комісії обговорили стан об’єктів, які забезпечують постачання холодної води у селах Халаїдове, Дібрівка та Копіювата. Зокрема, йшлося про впорядкування діяльності водогонів з метою забезпечення безперебійного постачання холодної води в цих населених пунктах. Також було акцентовано на необхідності налагодження обліку води в селах Халаїдове та Дібрівка.

Окрім цього, в ході наради обговорили проблемні питання, які виникли, а також окреслили важливі напрямки роботи із водозабезпечення в цих населених пунктах, на які варто звернути увагу та доопрацювати!