На Монастирищині вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України

Дата: 14.10.2022 13:21

14 жовтня в Монастирищенській громаді, у  День захисника України, вшанували всіх Героїв, полеглих за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Міський голова Олександр Тищенко, заступники міського голови представники поліції, надзвичайники, військові  поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих Героїв.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих воїнів різних епох української історії.

В Свято-Миколаївському храмі відбулася поминальна панахида за Героями-монастирищанами, які віддали найдорожче – власне життя за вільну, незалежну та суверенну Україну.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.

Герої не вмирають вони завжди будуть жити у наших серцях!

Слава Україні!

Героям Слава!