Вихованці Будинку творчості отримали солодкі подяки від Військових

Дата: 17.10.2022 15:30

Напередодні Дня захисників та захисниць України вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості передали Воїнам обереги. Створюючи невеличкі синьо-жовті янголи, діти вкладали в них і душу і найтепліші, найніжніші емоції, які мають у своїх серденьках. Адже впевнені, що ці янголи оберігатимуть військових від усіляких негараздів, додаватимуть їм сил для захисту нашої держави та зігріватимуть їхні серця під час боїв за Незалежність України.

Захисники, отримавши обереги, були розчулені дитячою щирістю та патріотичністю. На знак безмежної вдячності Воїни передали юним майстрам солодкі подарунки.

Тож сьогодні подяки від Захисників знайшли своїх героїв

Пишаємося вихованцями БДЮТ Монастирище, за їх патріотизм і дякуємо батькам та наставникам за виховання!

Слава захисникам і захисницям України! Слава дітям України!