У Монастирищі діти влаштували збір коштів на потреби Збройних Сил України
Юні волонтери, учениці Монастирищенської школи № 5 Лара Єжкун, Владислава Микитюк, Софія Ящук, Настя Гончар, Софія Янкова теж вирішили зробити свій внесок у Перемогу.
Діти облаштували імпровізований стенд, де презентували перехожим власноруч виготовлені обереги, іграшки та проводили збір пожертв для потреб Збройних Сил України.
До речі, вчора, за чотири години, школярі зібрали 1800 гривень.
За словами мам дітей, Валентини Мішечко та Анни Микитюк, вони пишаються своїми дітьми, адже молоде покоління думає чим можна бути корисним своїй країні у цей нелегкий час.
Зібрані кошти будуть передані ГО «Хвиля Добра» для закупівлі теплих речей нашим захисникам..
Такий внесок допоможе прискорити перемогу нашої рідної України!
Пишаємося нашими українськими дітьми та їхніми дорослими вчинками!
Слава Україні !