Працівники комунального підприємства «МВУЖКГ» у приміщені станції другого підйому здійснили монтування фільтрів для знезалізнення води

Дата: 20.10.2022 10:03

Днями працівники Комунального підприємства «М ВУЖКГ» у приміщені станції другого підйому здійснили монтування фільтрів для знезалізнення води. Таких фільтрувальних установок буде дві. За допомогою цих фільтрів вода буде доочищуватися від компонентів заліза. Найголовніше, що при очищенні води від заліза у ній залишаються всі потрібні нашому організму корисні речовини.

До слова, на сьогодні, за результатами регулярних аналізів відібраних проб води, важких металів у воді, яку споживають монастирищани не виявлено. Вода цілком відповідає питним нормам.

Щиро дякуємо місцевому фермеру Руслану Білозіру за надану техніку для виконання запланованих робіт.

У Комунальному підприємстві «М ВУЖКГ» продовжують здійснювати заходи із покращення якості питної води та відповідності її усім санітарним нормам.