Об’єднані зусилля: влада та приватний бізнес посприяли ремонту доріг в смт.Цибулів

Дата: 21.10.2022 15:32

Роботи по ліквідації ямковості були проведені по вул..Слави та Сухомлинського в смт. Цибулів.

Матеріали для здійснення ремонтних робіт були придбані за рахунок коштів сільгоспвиробників. Загалом було профінансовано 4 автомобілі асфальту.

Для виконання ремонтних робіт було задіяно техніку та працівників філії «Монастирищенський Райавтодор».

Виконання вищезазначених робіт вдалося за результатами зустрічі міського голови Олександра Тищенка із підприємцями та сільгоспвиробниками Цибулева.

Дякуємо Михайлу Андріївському, Валерію Безчасному, Олегу Білоусу, Ліді Бузиновській, Ларисі Вовчок, Віталію Квочко, Ігорю Коліснику, Юрію Корчомному, Володимиру Мусієнку, В’ячеславу Мусієнку, Валентині Мусієнко, Михайлу Осиченку, Петру Панібратському, Владиславу Поліщуку, Анатолію Прилуцькому, Миколі Приставькому, Володимиру Рибчинському, Володимиру Трясію, Олександру Шпирці, Марії Трохимчук, Віталію Жукову та всім, хто долучився до вирішення нагальних для громади проблем.